Nové módní trendy na jeseň 2021

Nové módní trendy na jeseň 2021 odhalují široké spektrum nových štýlov a prvkov, ktoré osviežia módné scény počas nadchádzajúcej sezóny. Jedným z hlavných prvkov tejto jesennej módy sú pestrofarebné oblečenia a doplnky, ktoré vytvárajú výrazné a živé vzhľady. Vrcholom sezóny sú tiež vrstvené outfiti, čo znamená, že si môžete vychutnať hru s rôznymi kúskami oblečenia a kombinovať ich štýly a farby podľa vlastnej kreativity.

Okrem farebných výrazov sa v jesenných trendoch objavujú aj prírodné a ekologické materiály. Etnické vzory a potlače sú ďalším zaujímavým prvkom, ktorý sa objavuje v kolekciách svetových návrhárov. Kombinácia materiálov ako semiš, koža a hodváb dodáva odevom jeseň-nádych elegantnosti a luxusu.

K významným módnym trendom jesene 2021 patrí aj návrat klasických kúskov, ako sú dlhé kabáty, kúsky inspirované vojenským štýlom a detaily v podobe väzieb a remienkov. Tieto prvky dodávajú outfitom určitú robustnosť a unikátnosť, čím vytvárajú zaujímavý kontrast k pestrofarebným a ženským kúskom.

V závere stojí za zmienku, že prispôsobenie sa novým módnym trendom je skvelý spôsob, ako si vytvoriť vlastný unikátny štýl a vyjadriť svoju osobnosť formou odevov. Nové módní trendy na jeseň 2021 ponúkajú rozmanité možnosti, ako si vytvoriť jedinečné a štýlové outfity pre nadchádzajúcu sezónu.

5 must-have kúsky pre túto sezónu

Jeseň 2021 prináša so sebou nové módní trendy, ktoré okamžite prilákajú pozornosť milovníkov módy. Ak chcete mať šatník na jesennú sezónu aktuálny, mali by ste mať vo svojej kolekcii aspoň týchto 5 must-have kúskov.

1. Kožená bunda: Kožená bunda je ikonickým kúskom každého jesenného šatníka. Novinkou na túto sezónu sú kožené bundy v jasných farbách, ako sú červená či žltá. Tento kúsok je skvelým spôsobom, ako dodať vášmu outfitu štýl a osobnosť.

2. Horúce nohavice: V tomto roku sú v móde nohavice s vysokým pásom a rozšírené nohavice s retro šarmom. Takéto nohavice vyzerajú elegantne a zároveň sú pohodlné, čo ich robí ideálnym kúskom pre každodenné nosenie.

3. Vzorovaný sveter: Nechýbať by nemal ani vzorovaný sveter. Tento sezóna sa môžete stretnúť s rôznymi vzormi, ako je napríklad kvetinový vzor, zvierací vzor alebo prúžky. Vzorovaný sveter dodá vášmu outfitu štýlový a moderný vzhľad.

4. Nadrozmerne veľká bunda: V jeseň 2021 dominujú nadrozmerne veľké bundy, ktoré pôsobia veľmi elegantne a pohodlne. Tento kúsok je skvelým spôsobom, ako vyjadriť svoj osobný štýl a zároveň sa cítiť pohodlne.

5. Štýlový klobúk: Na záver by ste nemali zabudnúť na štýlový klobúk, ktorý je dokonalým doplnkom pre každý jesenný outfit. Trendom tohto roku sú klobúky s veľkými okrajmi a vintage vzhľadom, ktoré dodajú vášmu vzhľadu šarm a eleganciu.

Nezabudnite pridať tieto must-have kúsky do svojej jesennej kolekcie a buďte pripravení na všetky príležitosti, ktoré vám táto sezóna ponúka.

Farby a vzory v móde na jesenné dni

Nové módní trendy na jeseň 2021 prinášajú nové zaujímavé farby a vzory, ktoré osviežia jesennú šatníkovú kolekciu. Farby sú v tomto období veľmi dôležitým prvkom, pretože dokážu oživiť a rozjasniť aj najtmavšie jesenné dni. Jednou z najvýraznejších farieb tejto sezóny je burgundská červená, ktorá evokuje útulnosť a eleganciu. Okrem toho sa v móde objavujú aj hlboké zelené odtiene, ako je smaragdová zeleň či temnejší lesný zelený, ktoré pridávajú do outfitov štýlový a sofistikovaný nádych.

Vzory majú tiež veľký vplyv na módu tejto jesene. Na módnych prehliadkach sa objavujú rôzne geometrické vzory, ktoré dodávajú oblečeniu moderný a futuristický vzhľad. Ďalším výrazným trendom sú kvetinové vzory, ktoré oživujú jesenné outfity a prinášajú do nich ženský a romantický nádych. Okrem toho sa objavujú aj extravagantnejšie vzory ako zvierací potlač, ktoré dodávajú šatníku divoký a odvážny charakter.

S úpravou farieb a vzorov môžete vytvoriť jedinečné a štýlové kombinácie, ktoré budú určite neuniknuteľným zaujímavým prvkem tohtoročnej jesennej módy.

Najnovšie trendy v obuvi a doplnkoch

Nové módní trendy na jeseň 2021 prinášajú zaujímavé novinky nielen v oblečení, ale aj v obuvi a doplnkoch. Aké novinky nám tento jeseň prinášajú? Trendy v obuvi sa pohybujú od pohodlných topánok s hrubými podpätkami až po štýlové tenisky vo výrazných farbách. V obľube sú tiež kožené čižmy nad kolená, ktoré dodajú outfitu eleganciu a štýlový vzhľad. Čo sa týka doplnkov, veľké náhrdelníky a náušnice sú stále v kurze. Ďalším hitom sú malé kabelky v rôznych dizajnoch a farebných kombináciách. Dôležité je pamätať na to, že accessorizing môže zmeniť celú outfit, a to aj pri jeseň nových trendoch. Buďte pripravení na jesennú sezónu so štýlom!

Všimli ste si nejaké nové módní trendy na jeseň 2021 v obuvi a doplnkoch? Ktoré z nich sú pre vás najzaujímavejšie?