Nové farby šiat: najbežnejšie odtiene na túto sezónu

Trendy v líčení: Novinky pre sezónu jeseň/zima sú vždy dôležitým faktorom vo svete krásy. Jedným z kľúčových prvkov, ktoré ovplyvňujú líčenie, sú nové farby šiat. Pripravte sa na sezónu jeseň/zima 2021 s týmito najbežnejšími odtieňmi, ktoré oživia váš vzhľad.

Jedným z najvýraznejších farieb tejto sezóny je horúci odtieň oranžovej. Tento žiarivý odtieň pridá vášmu outfitu energiu a vášeň. Oranžová sa stáva dominantnou farbou nielen v šatníkoch, ale aj v líčení. Od svetlých odtieňov až po hlboké tóny, oranžová bude určite tou farbou, ktorá pritiahne pozornosť.

Ďalšou výraznou farbou tejto sezóny je elegantná šedo-modrá. Tento odtieň vytvára sofistikovaný a elegantný vzhľad, vhodný nielen do šatníka, ale aj do líčenia. Nech už preferujete jemné odtiene alebo metalické akcenty, šedo-modrá farba určite prinesie do vášho vzhľadu šmrnc a dávku elegancie.

Okrem toho by sme nemali zabudnúť na hlboký a bohatý odtieň burgundskočervenej. Tento jemný, ale zároveň výrazný odtieň prinesie do vášho líčenia zmyselnosť a rafinovanosť. Burgundskočervená farba sa stáva nepostrádateľnou súčasťou sezóny jeseň/zima 2021 a vieme prečo.

Nezáleží na tom, či preferujete výrazné farby alebo jemné odtiene, nová sezóna prináša farebné možnosti pre každého. Nechajte sa inšpirovať novými farbami a nebojte sa experimentovať s líčením podľa najnovších trendov. Buďte pripravení na novú sezónu a oživte svoj vzhľad s najbežnejšími odtieňmi šiat tejto sezóny jeseň/zima.

Techniky očných tieňov, ktoré sú in v tomto jesennom období

Jeseň a zima prinášajú nové trendy v líčení, ktoré sa týkajú aj techník očných tieňov. Tieto sezónne trendy sa zameriavajú na výrazné farby, hlboké odtiene a kreatívne aplikácie. Jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako dosiahnuť dramatický vzhľad, je tzv. „cut crease“ technika. Táto technika zahŕňa precízne vytvorené zvislé línie v záhyboch očného viečka, čo vytvára ostrý a výrazný efekt. Ďalšou modernou technikou je „halo eye“, pri ktorej sa očné tiene aplikujú do tvaru „v“ na vnútornom a vonkajšom kútiku oka, pričom sa stred oka nechá voľný. Tieto techniky sú ideálne pre vytvorenie sofistikovaného a inšpiratívneho vzhľadu pre chladné jesenné a zimné dni.

Trendové líčenie pier: matné alebo lesklé?

Jednou z hlavných otázok, na ktorú sa zameriame pri líčení očí, je voľba lesklého alebo matného pierka. Tento rok je o veľkých kontrastoch, preto sme svedkami návratu matného líčenia pier. Matné odtiene sa stávajú obľúbeným trendom a mnoho značiek už predstavilo svoje kolekcie matných rúžov na pery.

Zároveň však nemôžeme prehliadať popularitu lesklých pier, ktoré dodávajú jas a lesk každému líčeniu. Lesklé rúže na pery sú stále jedným z najžiadanejších kozmetických produktov, pretože dokážu oživiť celkový vzhľad a dodávajú pery plnší vzhľad.

Je zrejmé, že v tejto sezóne budú mať ženy možnosť experimentovať s rôznymi efektmi a dokonalou kombináciou matných a lesklých produktov. Dôležité je pri tom nájsť harmóniu s ostatnými líčením, aby celkový vzhľad bol štýlový a moderný.

Hit sezóny: Kontúrovanie tváre v zimných tónoch

Jednou z hlavných línií v líčení pre sezónu jeseň/zima je kontúrovanie tváre v zimných tónoch. Tento trend sa stáva veľkým hitom a prináša novú dimenziu líčenia tváre. Kontúrovanie tváre v zimných tónoch umožňuje vytvoriť efekt hlbších tieňov a vytvarovať tvár tak, aby vyzerala jemne a výrazne zároveň. Pre tento efekt sú ideálne chladné odtiene bronzerov, tvárnic a rozjasňovačov, ktoré dodajú tvári šmrnc a podčiarknu jej prirodzenú krásu.