Trendy vo svetovej móde pre jesennú sezónu: Farby a vzory

Keď prichádza jeseň, svet módy a trendy sa menia a prispôsobujú novým požiadavkám a náladam. Farby a vzory sú dôležitou súčasťou tejto premeny. Pre jesennú sezónu je vidieť návrat k prírodným farbám, ako sú hnedá, oranžová, červená a zelená. Tieto farby odrážajú živé odtiene listov meniacich sa stromov a prispievajú k teplému a útulnému pocitu.

Čo sa týka vzorov, na módnych prehliadkach bolo možné vidieť veľké množstvo vzorov a ich kombinácií. Výrazné kvetinové vzory, zvierací vzor a geometrické vzory sú v trende. Kombinácia viacerých vzorov v jednom outfite sa stáva čoraz populárnejšou vo svete módy a dáva priestor pre kreativitu a originalitu.

Tieto trendy farieb a vzorov sú dôležitými prvkami pre jesennú sezónu a môžu byť skvelým sprievodcom pri výbere nových kúskov do šatníka.

Top 5 must-have kúskov do jesennej šatníkovej kolekcie

Jesenná sezóna je v móde vždy inšpiratívna a plná nápadov pre nové outfity. Aké sú však najžiadanejšie kúsky pre túto jesennú sezónu? Tu je naša top 5 must-have jesenných kúskov, ktoré by nemali chýbať vo vašej šatníkovej kolekcii.

1. Oversize kabát: Veľké a voľné strihy sú v móde tento jeseň. Investujte do elegantného oversize kabáta, ktorý dodá vášmu outfity sofistikovaný a trendy vzhľad.

2. Nadrozmerný šátek: Šatník nie je kompletný bez nadrozmerného šálu. Nech už preferujete farebné vzory alebo neutrálne odtiene, nadrozmerný šátek je ideálnym doplnkom na prechádzky v chladných jesenných dňoch.

3. Kožené nohavice: Kožené nohavice sú hitom tejto sezóny. Vytvorte si štýlový outfit tým, že ich skombinujete s oversized svetrom alebo elegantnou blúzkou.

4. Topánky s polštyňou: Nielen, že držia vaše nohy teplé, ale topánky s polštyňou sú tiež veľmi trendy. Vyberte si pár v neutrálnej farbe, aby ste ich mohli ľahko kombinovať so všetkými outfitmi.

5. Pletený kardigán: Pletené kardigány sú nedoceniteľným kúskom v chladných jesenných dňoch. Sú pohodlné, štýlové a ľahko sa kombinujú s rôznymi kúskami z vášho šatníka.

Tieto top 5 must-have kúsky určite spravia z vašej jesennej šatníkovej kolekcie hit tejto sezóny. Buďte pripravení na chladné jesenné dni s týmito trendy kúskami!

Módne doplnky na jeseň: Úspešné kombinácie a tipy

Keď prichádza jeseň, móda sa mení a s ňou aj trendy v módnych doplnkoch. Pre túto jesennú sezónu sa očakáva rôznorodosť štýlov a kombinácií, ktoré umožnia vyjadriť individualitu prostredníctvom doplnkov.

Jedným z najvýraznejších trendov tohto roka sú veľké náušnice, ktoré môžu byť skvelým doplnkom k oversized svetru alebo kabátu. Okrem toho sú stále veľmi populárne šatky a šály, ktoré sa dajú nosiť rôznorodo – buď ako doplnok k oblečeniu alebo ako náhrdelník.

Čo sa týka kabeliek, modely sú väčšinou vo veľkosti M a L, čo poskytuje dosť priestoru na všetko dôležité. Farbami, ktoré dominujú v tejto sezóne, sú hlboké odtiene hnedého, zelenej a burgundsko červené.

Pokiaľ ide o obuv, kozačky v rôznych štýloch sú neprehliadnuteľným trendom. Bez ohľadu na to, či ide o nadkolenky, nízke kozačky alebo vysoké opätky, kožené či semišové, jeseň je obdobím, kedy môžeme venovať viac pozornosti tejto podstatnej časti nášho outfitu.

V jesennom období môžu byť doplnky kľúčovým prvkom nášho šatníka. Skombinovanie správnych doplnkov môže zvýrazniť náš osobný štýl a vytvoriť výnimočný vzhľad, ktorý nás bude sprevádzať počas celej sezóny.